Kontakta Strama

Regionala Stramagruppen

 

Jakob Bergman

Steffen Dettman

steffen.dettmann@regiondalarna.se

Helena Ernlund,  Bitr. smittskyddsläkare, Ordförande i Strama regionalt

helena.ernlund@regiondalarna.se 

Victoria Green, Strama-apotekare i Dalarna

victoria.green@regiondalarna.se 

Anna-Karin Jonsson

anna-karin.jonsson@regiondalarna.se

Anders Lindblom, Smittskyddsläkare

anders.lindblom@regiondalarna.se

Monica Lindqvist, Smittskyddssköterska

monica.a.lindqvist@regiondalarna.se 

Maja Öhman Nyberg, leg veterinär

maja.ohman.nyberg@anicura.se 

Daniel Ströberg, ST-läkare i allmänmedicin

daniel.stroberg@regiondalarna.se

Marie Thelander, ST-läkare i vårdhygien

marie.thelander@regiondalarna.se

Ulrika Winninge,  Stramainformationsläkare, Specialist i allmänmedicin

ulrika.winninge@regiondalarna.se 

 

 

 

 

 

Dela:

Hade du nytta av informationen?