Region Dalarnas webbplats använder cookies för att fungera bra.

Läs mer om användningen av cookies här.

 

Boka presentation

Vi kommer ut till arbetsplatser i Region Dalarna och till andra föreningar eller organisationer för att berätta mer om tandvårdsstöd.

Representerar du en handikapp-, pensionärsförening eller annan intresseorganisation som vill veta mer om region Dalarnas tandvårdsstöd? Kontakta oss gärna och boka ett informationsmöte.

Kontakter

Falun

Tandhygienist Marie Dicksved
E-post: marie.dicksved@ltdalarna.se

Tandhygienist Jessica Friberg Lundin
E-post: jessica.lundin@ltdalarna.se

Gagnef

Tandhygienist Kerstin Haraldsson
E-post: kerstin.haraldsson@ltdalarna.se

Tandsköterska Marianne Rydén
E-post: marianne.ryden@ltdalarna.se

Leksand/Insjön

Tandhygienist Monica Hedly
E-post: monica.hedly@ltdalarna.se

Mora

Tandhygienist Åsa Englundh
E-post: asa.englundh@ltdalarna.se

Orsa

Tandsköterska Marie Arvidsson Hinders
E-post: marie.hinders@ltdalarna.se

Älvdalen

Tandhygienist Monika Hansson
E-post: monika.hansson@ltdalarna.se

Övriga kommuner

Verksamhetschef Anna-Kari Rynoson
E-post: anna-kari.rynoson@ltdalarna.se

Dela:

Hade du nytta av informationen?