Region Dalarnas webbplats använder cookies för att fungera bra.

Läs mer om användningen av cookies här.

 

Boka presentation

Vi kommer ut till arbetsplatser i Region Dalarna och till andra föreningar eller organisationer för att berätta mer om tandvårdsstöd.

Representerar du en handikapp-, pensionärsförening eller annan intresseorganisation som vill veta mer om region Dalarnas tandvårdsstöd? Kontakta oss gärna och boka ett informationsmöte.

Kontakter

Falun

Tandhygienist Marie Dicksved
E-post: marie.dicksved@regiondalarna.se

Tandhygienist Jessica Friberg Lundin
E-post: jessica.lundin@regiondalarna.se

Gagnef

Tandhygienist Kerstin Haraldsson
E-post: kerstin.haraldsson@regiondalarna.se

Tandsköterska Marianne Rydén
E-post: marianne.ryden@regiondalarna.se

Leksand/Insjön

Tandhygienist Monica Hedly
E-post: monica.hedly@regiondalarna.se

Mora

Tandhygienist Åsa Englundh
E-post: asa.englundh@regiondalarna.se

Tandsköterska Marie Arvidsson Hinders
E-post: marie.hinders@regiondalarna.se

Älvdalen

Tandhygienist Monika Hansson
E-post: monika.hansson@regiondalarna.se

Övriga kommuner

Verksamhetschef Ann-Marie Franklin
E-post: annmarie.franklin@regiondalarna.se

Dela:

Hade du nytta av informationen?